ШАФИ
КУПЕ
Студія «Splav» проектує та виробляє шафи купе у Києві з 2004 року.
Ми виготовляємо якісні шафи, на які даємо гарантію 5 років.
RU UA

Як замовити якісну шафу купе
та уникнути обману?

 
Вибираючи шафу, почніть з питань:

Скільки років існує фірма? Ви працюєте легально?

Перевірити можна подивившись свідоцтво про реєстрацію.

Ви виробник? Де знаходиться ваша виставка і виробництво? 

В даному випадку часто говорять, що виробництво знаходиться за містом. На жаль, перевірити це складно. Але якщо є можливість під'їхати на виробництво, де можна ознайомитись з продукцією, матеріалами, а також отримати консультацію - це хороший варіант. Якщо у компанії немає виставки, то існує велика ймовірність того, що вони посередники, «гаражники» або, в гіршому випадку, шарлатани.

Де можна подивитись фото вашіх робіт?

Якщо компанія працює досить довго, у неї повинен бути каталог фотографій зі своїми роботами.

Скільки відсотків передоплати?

Дізнайтеся розмір передоплати. Низький відсоток насторожує так само, як і занадто високий. Адекватний розмір передоплати 50-70% від вартості шафи купе на замовлення і близько 10-20% при покупці готової шафи.

Коли оплачується залишок, до монтажу або після?

Також поцікавтеся у продавця, яким чином відбувається доставка і монтаж. Багато фірм поділяють ці етапи на дві частини. Наприклад, в першій половині дня вони привозять і піднімають деталі Ваших майбутніх меблів. Оскільки шафа вже знаходиться у Вас, вони підписують акт прийому-передачі меблів і забирають основний грошовий залишок. У другій половині дня приїздять установники і монтують Вашу шафу купе. Після чого Ви приймаєте роботу. І тут Ви виявили, що на меблях подряпина або, що ще гірше, монтажник взагалі не може зібрати шафу через помилки виробництва. Грошовий залишок по шафі Ви вже віддали, і Вам залишається розраховувати тільки на порядність цієї компанії. 

 
Влаштуйте тендер (порівняйте вартість).

Вишліть заявки на розрахунок вартості шафи купе різним меблевим виробникам.

Посетите выставки производителей шкафов.
Відвідайте виставки виробників шаф.

Після того, як Ви прицінилися і обрали пару виробників шаф, відвідайте їх виставки. Там Ви зможете оцінити якість шаф, отримаєте повну консультацію і ознайомитесь з матеріалами і фурнітурою.

 

Замер
Замір

Професійний замірник шаф купе повинен користуватися професійним інструментом (лазерною рулеткою і лазерним рівнем). Бажано, щоб проект Вашої шафи проектувався на комп'ютері, в спеціалізованих програмах, які дозволяють видати в масштабі тривимірний рисунок з позначенням всіх розмірів. Ескіз від руки говорить про непрофесіоналізм.

Договір
Договір

Не рекомендуємо Вам підписувати договір на етапі заміру. Перш ніж підписувати договір прочитайте його! У договорі чітко повинні прописуватися реквізити виробника, обов'язки сторін, термін поставки, вартість шафи, передоплата, залишок, матеріали, фурнітура та креслення. Також на договорі повинна стояти мокра печатка. Попросіть, щоб Вам надали копії свідоцтва про реєстрацію. Якщо у меблевій компанії немає договору або виробник не зареєстрований, то краще не ризикувати і знайти іншу компанію.

 
Замовляйте шафу купе з доставкою, підйомом та монтажем.

Незважаючи на те, що ціна на послуги доставки і збірки часто здається високою, ми не рекомендуємо Вам від них відмовлятися. Від збірки залежить довговічність меблів, а якісно зібрати її непрофесіоналові досить складно. Більшість компаній, при збірці меблів замовником, відмовляють йому в гарантії, що цілком логічно. Не варто також самостійно займатись транспортуванням, в цьому випадку Ви самі відповідальні за деталі при завантаженні, перевезенні і вивантаженні меблів. У разі, коли Ви самі займаєтесь транспортуванням та монтажем меблів, досить складно перевірити шафу на наявність браку, оскільки деталей багато і в більшості випадків вони запаковані. Всі дефекти починають проявлятися при збірці. На жаль, часто виробники відмовляються від відповідальності, списавши все на те, що деталі були пошкоджені при транспортуванні. Шукайте компанію, яка робить шафи купе «під ключ».

Поинтересуйтесь у консультанта, что будет в случае выявления дефекта в шкафу-купе?
Поцікавтесь у консультанта, що буде в разі виявлення дефекту в шафі купе?

Надійні компанії підписують дефектний акт, в якому вказано дефект і терміни його усунення. При цьому у Вас залишається заставна сума, зазначена в акті.

 
Якими документами підкріплюється гарантія?Які події вважаються гарантійними? Що буде зроблено в разі рекламації?

Наприклад, ми оформлюємо гарантійний талон з мокрою печаткою, в якому чітко вказано термін гарантії, на що дається гарантія (каркас, фурнітура, підсвітка і т.п.), а також вказуються правила експлуатації шаф купе.

«Попереджений - значить захищений»
«Попереджений - значить захищений»

Ми поінформували Вас про можливі ризики при придбані шафи купе і про способи їх уникнення, а як відомо:«Попереджений - значить захищений!».