ШАФИ
КУПЕ
Студія «Splav» проектує та виробляє шафи купе у Києві з 2004 року.
Ми виготовляємо якісні шафи, на які даємо гарантію 5 років.
RU UA

Кого обрати: виробника, «гаражника», або посередника?

Виробник
Виробник

Надійніше замовити, або придбати готові меблі у виробника. Наявність профільного обладнання у компанії вже убезпечить Вас від шахрайства. Важко уявити, що виробник раптом зможе «зникнути» разом з усім виробництвом. У будь–якому випадку дізнайтеся, скільки років існує компанія, відвідайте її офіс і виставку, оцініть якість виробів.

Як правило, виробники мають величезний досвід, що дозволить підшукати оптимальне рішення саме для Вас. Зазвичай великі виробники представляють досить широкий вибір готових меблів і, звичайно ж, можуть допомогти Вам продумати варіант на замовлення.

Коли Ви купуєте меблі у виробників - це запорука безпеки та гарантія якості, оскільки виробник відповідає за свою продукцію. У той же час слід зауважити, що порядок цін у великих компаній–виробників вище, ніж у«гаражників», але нижче, ніж у посередників. ому, якщо Ви налаштовані знайти постачальників меблів за мінімальною ціною, можливо, слід розглянути варіант з «гаражниками».

Гаражник
Гаражник

Це невеликі фірми, що збирають меблі в гаражах. Найчастіше у них немає обладнання для розпилу та кромкування ДСП. Такі роботи вони замовляють у великих меблевих компаній. Подібна схема виробництва, з додатковою участю інших меблевих компаній, часто відбивається на якості продукції та на термінах виготовлення і вирішення можливих проблем. Серед «гаражників» є професіонали, які серйозно ставляться до своєї продукції, але у таких компаній, на жаль, часто немає можливості вирішувати проблеми оперативно.

Специфікою роботи з «гаражниками» є той фактор, що часто директор, менеджер, замірник, дизайнер, монтажник – це одна особа. Звичайно, людина може володіти відразу усіма необхідними навичками, але не виключена зустріч з непрофесіоналом, що володіє поверхневими знаннями у всіх цих областях. Будьте пильні, такі фірми вимагають ретельної перевірки, але в той же час дуже часто інформація про них поширюється саме завдяки рекомендаціям та порадам знайомих. Відгуки задоволених клієнтів - їх краща і часто єдина реклама. Якщо вам пощастить знайти сумлінних «гаражників» – Ви отримаєте максимальну якість продукції за мінімальні гроші.

Посередник
Посередник

Більша частина оголошень про меблі, меблеві магазини, салони, ринки - це посередники. Робота з ними непоганий варіант при замовленні готових меблів, але якщо Ви збираєтесь купувати меблі на замовлення, існує кілька важливих нюансів.

Слід пам'ятати про те, що посередник - це додаткова ланка між Вами і виробником, а значить, вартість його послуг повинна бути закладена в вартості продукції. Як правило, в компаніях-посередниках робиться акцент на менеджерах з продажу, а не на фахівцях–меблярах.