ШАФИ
КУПЕ
Студія «Splav» проектує та виробляє шафи купе у Києві з 2004 року.
Ми виготовляємо якісні шафи, на які даємо гарантію 5 років.
RU UA

З чого почати пошук виробника меблів?

Існує кілька способів, завдяки яким Ви зможете знайти компанію для реалізації Ваших меблевих задумів.

 

Рекомендації знайомих

Один з найбільш надійних способів- рекомендації знайомих, які вже знають про якість продукції певної меблевої компанії.

Однак в даному випадку існує кілька «підводних каменів». Уподобання у виборі постачальника - досить індивідуальний момент, тому що, наприклад, невеликі недоліки в роботі, які допустимі для Вашого знайомого, саме Вас можуть дратувати. Тому, навіть при відмінних рекомендаціях не варто нехтувати порадами, які ми наводимо нижче - додаткова перевірка і оцінка ніколи не завадять. Другий момент - звертайте увагу на те, хто дає Вам рекомендації. Одна справа, якщо це хороші знайомі, інше - якщо Вам радить виконроб або інші маловідомі люди. Може скластися ситуація, коли у порадника є матеріальна зацікавленість в цьому питанні. Навряд чи це позначиться на якості, але на ціні продукції - безумовно.

Якщо Вам вдалося отримати хороші рекомендації - це вже половина справи. На жаль, не завжди такий спосіб нам доступний.

 

Інтернет

Звичайно ж, в нинішній час це найповніший і зручний спосіб отримання будь-якої інформації. Меблеве виробництво не вийняток. Читаючи відгуки про меблеві  компанії, намагайтеся відрізняти відгуки реальних покупців від «замовних». При пошуку меблів через Інтернет звертайте увагу на розділ «контакти»: відсутність адреси і стаціонарного телефону (не плутайте зі стандартом зв'язку CDMA) говорить, швидше за все, про сайті посередника або «гаражники» (дрібне виробництво в гаражі), в гіршому випадку про шарлатанів . Також необхідно звернути увагу на фото. У розділі власного портфоліо компанія повинна використовувати фото своїх робіт, а не картинки загального плану, доступні в Інтернеті.

 

Салони, магазини, меблеві ринки, виставки

Меблеві салони, магазини і меблеві ринки. Хороший варіант для тих, хто хоче купити серійні меблі. Також плюсом є те, що в одному місці представлені відразу кілька меблевих компаній. Мінус полягає в тому, що більшість продавців - це посередники між виробником і Вами.

Виставки конкретних компаній. Даний варіант часто використовують виробники меблів. Мінусом є те, що Ви бачите продукцію тільки однієї фірми. В даному випадку необхідно відвідати кілька виставок. Плюс полягає в тому, що в більшості випадків Ви маєте справу безпосередньо з виробником оригінальної продукції.